Szukaj
Close this search box.

Infrastruktura IT

Dajemy Klientom wiedzę i konkretne rozwiązania

W ramach linii biznesowej infrastruktura IT specjalizujemy się w systemach serwerowo-storagowych czołowych producentów w branży oraz platformach wirtualizacji. Nieodłącznym elementem jest obszar sieciowy, w ramach którego dobieramy i dostarczamy urządzenia takie jak przełączniki, firewalle czy rozwiązania do budowy dużych sieci WiFi zarządzanych centralnie.

Zaufali nam:

Świadczymy zawansowane usługi realizowane przez doświadczonych inżynierów, obejmujące rozbudowane rozwiązania w obszarze Infrastruktury IT

Sprawdź efektywność pamięci flash zanim dokonasz wyboru rozwiązania​

Od pojedynczych serwerów poprzez platformy pod systemy wirtualizacji poprzez klastry HA (High Availability) czy klastry obliczeniowe HPC (High Performance Computing) dla najbardziej wymagających systemów.

Specjalizujemy się w systemach przechowywania danych zbudowanych w oparciu o pamięci masowe (macierze dyskowe), systemy wirtualizacji storage, sieci SAN, napędy taśmowe.

Oprogramowanie do backupu danych od prostych systemów obejmujących pojedyncze serwery czy usługi poprzez zawansowane rozwiązania składające się z dziesiątek urządzeń i systemów.

Dostarczamy i wdrażamy rozwiązania do wirtualizacji środowisk serwerowych czołowych dostawców (Vmware, Microsoft)

 

Nasz doświadczony zespół inżynierów przeprowadzi Cię bezpiecznie przez skomplikowane procesy relokacji pomiędzy lokalizacjami, a także dopilnuje aby migracja systemów zakończyła się z sukcesem.

Modernizujemy sieci LAN, budujemy bezpieczny styk z Internetem oraz połączenia między oddziałowe w technologii SD-WAN.

 

Infrastruktura hiperkonwergentna

HCI (Hyper-Converged Infrastructure) zapewnia klientom gwarancję większej elastyczności poprzez integrację pamięci masowej, przetwarzania danych oraz wirtualizacji. Upraszcza to zarządzanie systemami IT i redukuje koszty.

4,3 mln

wartość projektu z obszaru Infrastruktury IT wdrożonego u kluczowego Klienta

+150

przeniesionych urządzeń podczas jednej relokacji

200

serwerów wirtualnych zmigrowanych bezprzerwowo w ramach jednego projektu

Bądź przewidujący, wykorzystaj wiedzę i doświadczenie innych, minimalizuj ryzyko!

Straty związane z przestojem przedsiębiorstwa spowodowane brakiem odpowiednich rozwiązań technicznych w obszarze infrastruktury IT, które zapewnią bezawaryjną pracę i zagwarantują ciągłość działania przedsiębiorstwa mogą kilkukrotnie przekroczyć nakłady, które wystarczyłoby ponieść aby wdrożyć rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo eliminując ryzyko przestoju z powodu awarii do minimum.

Posiadamy sprawdzoną metodykę działania
w firmach z sektorów

Finansowego

Przemysłowego

Energetycznego

Telekomunikacyjnego

Publicznego

Przeczytaj Jak utrzymujemy infrastrukturę IT w elektrociepłowni

Zbigniew Witecki
Zbigniew Witecki

Starszy Inżynier Rozwiązań IT

Inżynierowie IT Challenge w ramach wsparcia prowadzą bieżącą działalność utrzymaniową oraz w ścisłej współpracy z klientem tworzą koncepcje rozwojowe. W ciągu szeregu lat znając potrzeby klienta zaproponowano i wdrożono urządzenia oraz oprogramowanie w następujących obszarach …

Wspólnie wypracujemy drogę
do optymalizacji Twojej firmy

01

Zidentyfikujemy wszystkie potrzeby i ryzyka w projekcie

Przeprowadzimy audyt oraz wywiad, aby poznać jak najlepiej. Dostaniesz od nas wiedzę w postaci raportu wykonanego podczas audytu.

02

Zaproponujemy rozwiązanie szyte na miarę

Na podstawie wywiadu ustalimy spersonalizowany plan działania i wycenimy naszą pracę. Rozwiązania oprzemy na naszym doświadczeniu oraz sprawdzonych procedurach.

03

Przetestujemy zaproponowane rozwiązanie

Przeprowadzimy PoC, aby jak najlepiej dobrać rozwiązania do potrzeb i wymagań. Zdefiniujemy kamienie milowe oraz kryteria sukcesu.

04

Zweryfikujemy założone cele i udoskonalimy działania

Za wdrożenie i późniejsze utrzymanie bierzemy pełną odpowiedzialność. By uzyskać najbardziej optymalne wyniki dla Ciebie stale kontrolujemy i udoskanalamy system.

Skontaktuj się z naszym konsultantem
i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić
w zakresie Infrastruktury IT

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas