Szukaj
Close this search box.

Infrastruktura hiperkonwergentna

Coraz więcej Klientów szuka sposobów na poprawę skuteczności działania, innowacyjności produktów i szybkiego ich wprowadzania na rynek. Złożoność środowiska składającego się z wielu rodzajów serwerów, systemów operacyjnych, wirtualizatorów i urządzeń pamięci masowej zwiększa koszty, komplikuje zarządzanie oraz angażuje działy IT nie pozwalając im skupić się na strategicznych projektach biznesowych. Odpowiedzią na te potrzeby są systemy hiperkonwergentne integrujące funkcje pamięci masowej, obliczeniowe, sieciowe i wirtualizację w jedno rozwiązanie.

Zaufali nam:

Infrastruktura hiperkonwergentna

W ramach jednego modułu elementami składowymi infrastruktury hiperkonwergentnej są:

Rozproszony system plików

Odpowiadający za organizację danych, zarządzanie i dostęp do platformy.

Wirtualizator

Zapewniający warstwę wirtualizacji, kontrolę przydzielania zasobów oraz współpracę z oprogramowaniem do zarządzania platformą serwerową.

Infrastruktura sieciowa

Pozwalająca na elastyczną rozbudowę zależnie od potrzeb oraz funkcje wysokiej dostępności dla komunikacji sieciowo-storage’owej (LAN-SAN)

Współpraca z nami pomoże każdemu Klientowi mającemu ciągle i dynamicznie zmieniające się potrzeby

Wybór sprzętu

Razem z klientem wybierzemy i wyskalujemy adekwatny do potrzeb sprzęt. Zaproponujemy kolejność prac i ich harmonogram.

Nowoczesne rozwiązania

Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania wiodących producentów. W oparciu o nie pomagamy budować bezpieczne i niezawodne systemy hiperkonwergentne.

Minimalizacja nakładów

Minimalizacja nakładów na zarządzanie i utrzymanie infrastruktury przy jednoczesnej elastyczności działania i łatwości skalowania.

Monitoring

Wykorzystujemy nasze kompetencje do prowadzenia bieżącej opieki nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem pracującego już rozwiązania.

Lenovo-Nutanix

W wyniku partnerstwa między Lenovo, a Nutanix powstał projekt, którego celem jest rozwijanie i sprzedaż nowych linii urządzeń hiperkonwergentnych. Rozwiązania te są przeznaczone dla Klientów chcących korzystać ze wszystkich rozwiązań zapewniających elastyczność i skalowalność we własnych centrach danych.

Producent proponuje trzy rodzaje rozwiązań odpowiadające rodzajom potrzeb klientów:

Wszystkie wymienione powyżej produkty mają wspólne wyróżniające je cechy:

Infrasturktura hiperkonwergentna, to tylko jedno z naszych rozbudowanych rozwiązań. Sprawdź pozostałe usługi, realizowane przez doświadczonych inżynierów:

Od pojedynczych serwerów poprzez platformy pod systemy wirtualizacji poprzez klastry HA (High Availability) czy klastry obliczeniowe HPC (High Performance Computing) dla najbardziej wymagających systemów.

Specjalizujemy się w systemach przechowywania danych zbudowanych w oparciu o pamięci masowe (macierze dyskowe), systemy wirtualizacji storage, sieci SAN, napędy taśmowe.

Oprogramowanie do backupu danych od prostych systemów obejmujących pojedyncze serwery czy usługi poprzez zawansowane rozwiązania składające się z dziesiątek urządzeń i systemów.

Dostarczamy i wdrażamy rozwiązania do wirtualizacji środowisk serwerowych czołowych dostawców (Vmware, Microsoft)

 

Nasz doświadczony zespół inżynierów przeprowadzi Cię bezpiecznie przez skomplikowane procesy relokacji pomiędzy lokalizacjami, a także dopilnuje aby migracja systemów zakończyła się z sukcesem.

Modernizujemy sieci LAN, budujemy bezpieczny styk z Internetem oraz połączenia między oddziałowe w technologii SD-WAN.

 

Chcesz zwiększyć wydajność, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów? Zapytaj o Infrastrukturę hiperkonwergentną.

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas