Szukaj
Close this search box.

Nasz zespół

Zbigniew Witecki

Starszy inżynier rozwiązań IT

W IT Challenge zajmuje się obszarem obejmującym kompleksową obsługę Klienta w zakresie infrastruktury serwerowo-storage’owej, sieciowych systemów operacyjnych, wirtualizacji na platformach VMware i Microsoft. Może również wspomóc każdego z Partnerów Biznesowych przy wdrażaniu oprogramowania zabezpieczającego i chroniącego dane przed utratą.

Posiadane kompetencje oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami pozwalają mu na budowanie partnerskich relacji w trakcie realizacji wspólnych projektów.

Skontaktuj się ze Zbigniewem

Nasz zespół

Zbigniew Witecki

Starszy inżynier rozwiązań IT

Krzysztof Witecki - Starszy inżynier rozwiązań IT - IT Challenge

W IT Challenge zajmuje się obszarem obejmującym kompleksową obsługę klienta w zakresie infrastruktury serwerowo-storage’owej, sieciowych systemów operacyjnych, wirtualizacji na platformach VMware i Microsoft. Może również wspomóc każdego z Partnerów Biznesowych przy wdrażaniu oprogramowania zabezpieczającego i chroniącego dane przed utratą.

Posiadane kompetencje oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami pozwalają mu na budowanie partnerskich relacji w trakcie realizacji wspólnych projektów.

Skontaktuj się ze Zbigniewem

Projekt, z którego jestem dumny

Osobiście odpowiada za utrzymanie IT w Polenergii Elektrociepłowni Nowa Sarzyna. W ramach projektu proponuje i realizuje nowe rozwiązania techniczne w zakresie IT. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera każdego z Partnerów Biznesowych przy pracach bieżących oraz weryfikuje poprawność działania infrastruktury w formie półrocznych raportów.

Doświadczenie

Przeszedł praktycznie przez wszystkie etapy rozwoju informatyki w Polsce.

Realizator wielu projektów z zakresu sieciowych systemów operacyjnych, wirtualizacji oraz backupu danych. Doświadczony konsultant w zakresie projektowania infrastruktury serwerowo-storage’owej bazującej na rozwiązaniach czołowych producentów jak HPE, IBM, Lenovo, Dell

Wykształcenie

Agh Uczelnia

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Kluczowe wartości w pracy

Czas wolny wypełniają mi podróże. Nie potrafię usiedzieć na miejscu – wędrówka górska, narciarstwo zjazdowe czy jazda na rowerze angażują mnie najbardziej. Zwiedziłem już chyba większość ciekawych miejsc w Polsce. Również Europa nie jest mi obca, a klimaty Portugalii i Hiszpanii są szczególnie bliskie. Niespełnionym marzeniem jest wyprawa na Antypody a szczególnie włóczęga po Nowej Zelandii.

40+ lat

doświadczenia
w branży IT

6

zaliczonych etapów rozwoju informatyki w Polsce

780

kilometrów potwierdzonej wędrówki z plecakiem

Najbliżsi współpracownicy

Krzysztof Tyl

Krzysztof Tyl

Prezes Zarządu

Konrad Pogódź

Konrad Pogódź

Wiceprezes Zarządu

Andrzej Kowalik

Andrzej Kowalik

Ekspert rozwiązań IT

Grzegorz Ostrowski

Grzegorz Ostrowski

Ekspert rozwiązań IT

Ostatnie wpisy Zbigniewa

swiatowy dzien backupu
Aktualności
Zbigniew Witecki

31.03 – Światowy Dzień Kopii Zapasowych

W Światowym Dniu Kopii Zapasowych przypominamy – ZAWSZE DBAJ O SWOJE DANE W dobie niesamowitego rozwoju różnego rodzaju technologii w sposób wykładniczy rośnie ilość wytwarzanych,

Case Study
Zbigniew Witecki

Jak utrzymujemy infrastrukturę IT w elektrociepłowni 

Klient: Grupa Polenergia Sektor: Energetyka Sektor: Energetyka Cel projektu: Utrzymanie infrastruktury IT Opis rozwiązania Inżynierowie IT Challenge w ramach wsparcia prowadzą bieżącą działalność utrzymaniową oraz

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas