Szukaj
Close this search box.

Zarządzanie bezpieczeństwem M365

Środowisko Microsoft 365 jest stało się podstawowym elementem backoffice większości zarówno dużych jak i małych firm. Świadomie piszemy: środowisko, ponieważ M365 obejmuje wiele powiązanych ze sobą aplikacji, przenikających się ról i uprawnień, które stanową wyzwanie zarówno w zakresie administracji jak i zarządzania bezpieczeństwem. Exchange, Sharepoint, Teams, Power Platform, OneDrive to najpopularniejsze platformy środowiska M365.

Zaufali nam:

Zarządzanie bezpieczeństwem M365

W ramach zarządzania bezpieczeństwem M365
świadczymy następujące usługi:

Audyt bezpieczeństwa środowiska Microsoft 365


Wykonujemy audyt bezpieczeństwa środowiska Microsoft 365 w ramach którego weryfikujemy konfiguracje systemu, poprawność reguł bezpieczeństwa, compliance, struktury uprawnień, grup M365, kont OneDrive. Zaczynamy od zebrania danych ilościowych, korzystając z przygotowanych skryptów zbieramy informacje, a następnie zestawiamy je z wytycznymi, regulacjami oraz dobrymi praktykami.

Dostarczamy narzędzia wspierające administratorów M365 i administratorów cyberbezpieczeństwa.

Zapewniamy możliwość automatyzacji audytu bezpieczeństwa, dostarczając rozwiązanie do tworzenia przejrzystych raportów: kto ma dostęp do czego. Wdrażane narzędzia zapewniają monitorowanie aktywności i dostępów użytkowników zewnętrznych dając administratorom wiedzę kto współdzielił na zewnątrz pliki, z kim i co użytkownicy zewnętrzni robią z środowisku Klienta. Pomagamy globalnym administratorom oraz zespołom bezpieczeństwa uzyskiwać bieżącą wiedzę co się zmieniło, kiedy i przez kogo. Dodatkowo dostarczmy rozwiązanie umożliwiające śledzenie działań wysokiego ryzyka.

Dlaczego ochrona Microsoft365 jest tak wazna

Poznaj inne rozwiązania

Wspieramy Klienta w osiągnięciu bezpieczeństwa przetwarzanych, składowanych i przesyłanych danych.

 

Aby ograniczyć ryzyko ataku pomagamy naszym Klientom sprawdzać poziom zabezpieczeń  poprzez audyty.

Budujemy świadomość zagrożeń wśród użytkowników oraz weryfikujemy odporność organizacji na działania cyberprzestępców.

Skontaktuj się z naszym konsultantem
i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas