Szukaj
Close this search box.

Nasz zespół

Anna Maciocha

Business Development Manager

Odpowiedzialna za koordynowanie i realizowanie procesów związanych z rozwojem IT Challenge. Aktywnie uczestniczy we wszystkich działaniach firmy, koncentrując się na utrzymaniu dobrych relacji z Klientami oraz pozyskiwaniu nowych. Organizuje pracę w firmie i koordynuje proces związany z obsługą sprzedaży włącznie zawieraniem umów z Klientami. Zajmuje się również koordynacją i logistyką wszystkich zamówień w firmie. Odpowiedzialna za widoczność spółki w mediach elektronicznych.
Skontaktuj się z Anną

Nasz zespół

Anna Maciocha

Business Development Manager

Anna Maciocha - Business Development Manager - IT Challenge
Odpowiedzialna za koordynowanie i realizowanie procesów związanych z rozwojem IT Challenge. Aktywnie uczestniczy we wszystkich działaniach firmy, koncentrując się na utrzymaniu dobrych relacji z Klientami oraz pozyskiwaniu nowych. Organizuje pracę w firmie i koordynuje proces związany z obsługą sprzedaży włącznie zawieraniem umów z Klientami. Odpowiedzialna za widoczność spółki w mediach elektronicznych.
Skontaktuj się z Anią

Projekt, z którego jestem dumna

Współtwórczyni projektu eCommerce, którego celem było stworzenie handlowej, wielokanałowej platformy sprzedaży elektronicznej dla jednego z polskich producentów odzieży męskiej.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywała zaczynając pracę podczas ostatnich lat studiów jako asystent pełnomocnika zarządu ds. inwestycji. Następnie była administratorem intranetu, odpowiedzialna za projekt przeniesienia Intranetu do chmury O365 w spółce giełdowej. Kolejnym krokiem w rozwoju zawodowym było wdrożenie sklepu internetowego – wraz z systemem ERP Optima. Była odpowiedzialna za projekt i wdrożenie intranetu – w oparciu o rozwiązania Microsoft Sharepoint 365 do spółki giełdowej.

Wykształcenie

Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Kluczowe wartości w pracy

Wolny czas spędzam na wycieczkach rowerowych z rodziną, czasem pomagam w rodzinnej pasiece.

10 lat

doświadczenia zawodowego

15 lat

w Zespole Tańca Ludowego „Zwierzyniacy”

2

różne spółki giełdowe

Najbliżsi współpracownicy

Krzysztof Tyl

Krzysztof Tyl

Prezes Zarządu

Konrad Pogódź

Konrad Pogódź

Wiceprezes Zarządu

Zbigiew Witecki

Zbigiew Witecki

Starszy inżynier rozwiązań IT

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas