Szukaj
Close this search box.

Nasz zespół

Krzysztof Tyl

Prezes Zarządu

W IT Challenge odpowiada za realizację strategii i osiąganie wyników działów: sprzedaży i marketingu. Prowadzi strategiczne rozmowy z Partnerami Biznesowymi, nieustannie rozwija ofertę produktową.
 
Utworzył dział odpowiadający za wszystkie aspekty związane z cyberbezpieczeństwem Klientów. Dzięki swojemu unikalnemu know-how i doświadczeniu, umożliwia Klientom osiąganie wymiernych oszczędności finansowych poprzez unikanie strat związanych z lukami w bezpieczeństwie.
Skontaktuj się z KRZYSZTOFEM

Nasz zespół

Krzysztof Tyl

Prezes Zarządu

Krzysztof Tyl IT Challenge
W IT Challenge odpowiada za realizację strategii i osiąganie wyników działów: sprzedaży i marketingu. Prowadzi strategiczne rozmowy z Partnerami Biznesowymi, nieustannie rozwija ofertę produktową.
 
Utworzył dział odpowiadający za wszystkie aspekty związane z cyberbezpieczeńtwem Klientów. Dzięki swojemu unikalnemu know-how i doświadczeniu umożliwia Klientom osiąganie wymiernych oszczędności finansowych poprzez unikanie strat związanych z lukami w bezpieczeństwie.
Skontaktuj się z KRZYSZTOFEM

Projekt, z którego jestem dumny

Projektem, z którego jest szczególnie dumny to jeden z pierwszych w Polsce systemów do ochrony bankowości elektronicznej w jednym z wiodących polskich banków. Odpowiadał za przygotowanie koncepcji oraz zarządzanie realizacją projektu od Proof of Concept do finalnego wdrożenia. Efektem było wprowadzenie mechanizmów analizy behawioralnej, która pozwala rozpoznać podejrzane zachowanie użytkowników korzystających z aplikacji w Internecie i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo.

Doświadczenie

Twórca i lider zespołów wsparcia sprzedaży, architektów linii biznesowych oraz centrów kompetencyjnych. Konsultant specjalizujący się w zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem. Prelegent na konferencjach branżowych, organizowanych dla sektora Energetycznego, Ministerstwa Obrony Narodowej, Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Związku Banków Polskich.

Doradza i projektuje zabezpieczenia informatyczne dla największych przedsiębiorstw w Polsce m. in z branży finansowej, telekomunikacyjnej, energetycznej, przemysłowej oparte o najnowsze rozwiązania liderów technologicznych, takie jak Next Generation Firewall, Network Access Control, Security Information and Event Management, Two Factor Authentication, Database Activity Monitoring, Endpoint Detection and Response.

Kluczowe wartości w pracy

Krzysztof, nie jest „typowym informatykiem” – naprawdę rozumie biznes i świetnie dogaduje się z kadrami zarządzającymi Klientów IT Challenge mówiąc w ich języku i wspierając w realizacji wspólnie wypracowanych celów.

W IT Challenge inspiruje pracowników do samorozwoju i kładzie szczególny nacisk na realizacje nawet najbardziej nietypowych i wymagających projektów. Pracuje nad tym, aby IT Challenge było postrzegane jako partner biznesowy oferujący maksymalnie kompleksowe usługi, daje Klientom wiedzę i konkretne rozwiązania.

Wykształcenie

Agh Uczelnia

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Członkostwa

ISSA Polska

Stowarzyszenie ds. Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych

Po pracy lubię aktywnie odpoczywać biegając, a zimą jeżdżąc na nartach.

20 lat

doświadczenia
w branży IT

25 000

Użytkowników chronionych przez pojedyńczy zaprojektowany system cyberbezpieczeństwa

3:53:19

Życiówka
w Cracovia Maraton

Najbliżsi współpracownicy

Konrad Pogódź

Konrad Pogódź

Wiceprezes Zarządu

Michał Śmiałek

Michał Śmiałek

Dyrektor Sprzedaży

Ostatnie wpisy Krzysztofa

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas