Krzysztof Tyl

Prezes Zarządu
Odpowiada za realizację strategii i osiąganie wyników działów: sprzedaży i marketingu. Prowadzi strategiczne rozmowy z Partnerami Biznesowymi, nieustannie rozwija ofertę produktową.
 
Utworzył dział odpowiadający za wszystkie aspekty związane z cyberbezpieczeństwem Klientów. Dzięki swojemu unikalnemu know-how i doświadczeniu, umożliwia Klientom osiąganie wymiernych oszczędności finansowych poprzez unikanie strat związanych z lukami w bezpieczeństwie.

20

doświadczenia w branży IT

25 000

Użytkowników chronionych przez pojedyńczy zaprojektowany system cyberbezpieczeństwa

3:53:19

Życiówka w Cracovia Maraton

Krzysztof Tyl
theme-w-ico
theme-ico

Projekt, z którego jestem dumny

Projektem, z którego jest szczególnie dumny to jeden z pierwszych w Polsce systemów do ochrony bankowości elektronicznej w jednym z wiodących polskich banków. Odpowiadał za przygotowanie koncepcji oraz zarządzanie realizacją projektu od Proof of Concept do finalnego wdrożenia. Efektem było wprowadzenie mechanizmów analizy behawioralnej, która pozwala rozpoznać podejrzane zachowanie użytkowników korzystających z aplikacji w Internecie i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo.

theme-ico

Doświadczenie

Twórca i lider zespołów wsparcia sprzedaży, architektów linii biznesowych oraz centrów kompetencyjnych. Konsultant specjalizujący się w zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem. Prelegent na konferencjach branżowych, organizowanych dla sektora Energetycznego, Ministerstwa Obrony Narodowej, Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Związku Banków Polskich.

Doradza i projektuje zabezpieczenia informatyczne dla największych przedsiębiorstw w Polsce m. in z branży finansowej, telekomunikacyjnej, energetycznej, przemysłowej oparte o najnowsze rozwiązania liderów technologicznych, takie jak Next Generation Firewall, Network Access Control, Security Information and Event Management, Two Factor Authentication, Database Activity Monitoring, Endpoint Detection and Response.

theme-ico

Wykształcenie

logo

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

theme-ico

Członkostwa

logo

ISSA Polska

Stowarzyszenie ds. Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych

Kluczowe wartości w pracy

Krzysztof, nie jest „typowym informatykiem” – naprawdę rozumie biznes i świetnie dogaduje się z kadrami zarządzającymi Klientów IT Challenge mówiąc w ich języku i wspierając w realizacji wspólnie wypracowanych celów.

W IT Challenge inspiruje pracowników do samorozwoju i kładzie szczególny nacisk na realizacje nawet najbardziej nietypowych i wymagających projektów. Pracuje nad tym, aby IT Challenge było postrzegane jako partner biznesowy oferujący maksymalnie kompleksowe usługi, daje Klientom wiedzę i konkretne rozwiązania.

ktyl
  • Bierze odpowiedzialność za biznes swoich Klientów
  • Nie chce być konkurencją dla wewnętrznych działów IT, jest ich realnym wsparciem
  • Zaangażowanie i pasja poparte unikalnym know-how
  • Jakość, dokładność i precyzja w tworzeniu rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa
quote-l

Po pracy lubię aktywnie odpoczywać biegając, a zimą jeżdżąc na nartach.

quote-r

Zobacz moje wpisy:

theme-w-ico
arrows-b
branża medyczna
Jak zwiększyliśmy  bezpieczeństwo Klienta realizując symulowany atak phishingowy oraz przeprowadzając na jego bazie szkolenie
Klient, firma z branży medycznej dostarcza aparaturę i rozwiązania umożliwiające identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę DNA i RNA.