Konrad Pogódź

Wiceprezes Zarządu

Odpowiada za realizację wszystkich kontaktów wdrożeniowych i utrzymaniowych dbając o najwyższą jakość świadczonych usług oraz poziom satysfakcji naszych Klientów.

Jest twórcą i głównym animatorem rozwijającej się dynamicznie linii biznesowej Automatyzacji i digitalizacji procesów w oparciu o narzędzia firmy Microsoft.

Jako doświadczony konsultant gwarantuje naszym Partnerom Biznesowym uwolnienie potencjału tkwiącego w ich firmach poprzez wykorzystanie narzędzi oszczędzających czas pracowników oraz poprawiających efektywność procesów.

30

lat w branży IT

410

źródeł danych Klienta zintegrowanych w jednym makrze Excel

5

godzin przeznacza na sen, pracy nigdy dość
Konrad Pogódź
theme-w-ico
theme-ico

Projekt, z którego jestem dumny

W oparciu o Power Apps firmy Microsoft zbudował i wdrożył w 3 miesiące komplet narzędzi zapewniający uporządkowanie wewnętrznych projektów sprzedażowych oraz realizację i serwis kontraktów wraz z funkcjami obsługi kadrowej zdalnych pracowników.

Z sukcesem krzewi wiedzę o możliwościach szeroko dostępnych narzędzi IT w zakresie oszczędzania czasu pracowników i automatyzacji procesów biznesowych.

theme-ico

Doświadczenie

Twórca i lider zespołów inżynierskich realizujących wielomilionowe kontrakty w kluczowych branżach gospodarki.

Certyfikowany project manager oraz doświadczony konsultant w zakresie porządkowania i automatyzacji procesów z umiejętnością szybkiego wychwytywania specyficznych potrzeb biznesowych Klienta. Wykorzystuje swoją perfekcyjną znajomość Excel’a w dostarczaniu Klientom prostych narzędzi przynoszących wymierne efekty ekonomiczne.

Pasjonat nowinek technologicznych. Certyfikowany ekspert w praktycznym wykorzystywaniu narzędzi pakietu Microsoft 365. Realizuje u swoich Klientów wdrożenia najnowszych rozwiązań optymalizujących efektywność ich procesów biznesowych.

theme-ico

Wykształcenie

logo

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

theme-ico

Certyfikaty

certyfikat

Prince2 Practicioner CPD

certyfikat

Power Platform APP Maker ASSOCIATE

certyfikat

Agile Foundation APMG INTERNATIONAL

certyfikat

Microsoft Power Platform Solutions Architect

certyfikat

Microsoft Certificated Power Platform Functional Consultant Associate

Kluczowe wartości w pracy

kpogodz
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cel
  • Nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych
  • Elastyczność w podejściu do potrzeb klienta
  • Zrozumienie potrzeb i perspektyw Zarządów oraz kadry kierowniczej
quote-l

Jestem pasjonatem nowinek technologicznych. W czasie wolnym uwielbiam poczuć adrenalinę. Kolejki górskie, rafting, canyoning obecne są w planie każdych wakacji.

quote-r

Zobacz moje wpisy:

theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
automotive
Jak przeprowadziliśmy proces digitalizacji zarządzania  wadami produktów za pomocą PowerApps 
Ze względu na podpisane umowy o poufności, nie możemy podać nazwy firmy. Firma jest polskim producentem z sektora automotive.
theme-w-ico
arrows-b
finanse | rynek kapitałowy
Jak uprościliśmy i zautomatyzowaliśmy proces raportowania Klienta za pomocą makr w arkuszach Excel
Klient świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi inwestycji kapitałowych na terenie całej Polski. Specjalizacją Klienta są fundusze dedykowane dla zamożnych osób fizycznych oraz grup kapitałowych, których łączna wartość pod zarządzaniem przekracza 8.000.000.000 zł.
theme-w-ico
arrows-b
IT
Jak wdrożyliśmy system zarządzania sprzedażą, realizacją kontraktów i serwisem oraz obsługi pracowników za pomocą Sharepoint i PowerApps w firmie IT
Polska firma świadcząca usługi w zakresie dostaw sprzętu i usług w obszarze IT. Ze względu na podpisane umowy o poufności nie możemy podać nazwy.