Szukaj
Close this search box.

Szymon Salachna wicemistrzem Polski

Anna Maciocha
Anna Maciocha
Business Development Manager

Miło nam poinformować, że nasz kolega – Szymon Salachna został wicemistrzem Polski w Kickboxingu.

Szymon startował w kategorii wagowej -75kg w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Full Contact. Po 2 wygranych walkach dotarł do finału gdzie musiał uznać wyższość obecnego Amatorskiego Wicemistrza Świata i Zawodowego Mistrza Świata Full Contact Jakuba Pokusy. Występ zaowocował powołaniem do Kadry Narodowej Full Contact.

Dla Szymona to 4 tytuł Wicemistrza Polski ale pierwszy w kategorii -75kg.

W latach 2014, 2015 i 2022 zdobywał tytuł Wicemistrza Polski w kategorii – 71kg.

Szymon oprócz trenowania kickboxingu i startowania w zawodach w 2017r zrobił kurs instruktora kickboxingu i otworzył własną sekcję kickboxingu w Bystrej z której pochodzi.
Zajęcia prowadzone są dla dzieci i dorosłych. Dla osób które chcą startować jak i tych, którzy chcą tylko aktywnie spędzić czas i zadbać o swoją formę fizyczną.

Największym sukcesem trenerskim są osiągnięcia zawodniczki Samanty Szczypki która w 2021r została Mistrzynią Polski w formule Kick-Light w kategorii kadet młodszy -46kg.

W zeszłym roku Samanta przeszła do wyższej kategorii wiekowej i wywalczyła 2 brązowe medale na Mistrzostwach Polski. Jeden w formule Light-Contact a drugi w formule Point-Fighting w kategorii kadet starszy -50kg.

Obecnie trwają przygotowania do Mistrzostw Polski, które odbędą się 21-23.04.2023 w Będzinie

Masz pytania?
Skontaktuj się z autorem
Anna Maciocha
Anna Maciocha
Business Development Manager

Podobne artykuły

BLOG
Krzysztof Tyl

Październik – miesiącem bezpieczeństwa

Postanowienia noworoczne w październiku?!?  Więcej sportu. Rodzina jest najważniejsza. Zdrowe odżywianie. Dbanie o zdrowie. Praktykowanie wdzięczności. Lista książek do przeczytania. Nowe hobby lub przebranżowienie. Więcej

Aktualności
Anna Maciocha

Pięć lat współpracy z Grupą Polenergia

🔌 Pięć lat niezachwianej współpracy: utrzymanie przepływu ciepła i energii! 💡Dziś IT Challenge, jako część grupy Euvic, ma zaszczyt świętować pięć lat niezachwianej współpracy z Grupa Polenergia,

Zgłoszenie serwisowe

Dane firmy

Masz pytanie? Napisz do nas