ikona

Użytkownicy lokalni i chmurowi MS365

theme-ico

Tworzenie, modyfikowanie i usuwanie kont użytkowników

w lokalnym systemie operacyjnym (np. Windows, Linux) lub w chmurze Microsoft Office 365 (np. Exchange Online, SharePoint Online, Teams). Konta użytkowników zawierają informacje o ich nazwie, adresie e-mail, numerze telefonu, roli, uprawnieniach i innych atrybutach.

theme-ico
grafika

Nadawanie uprawnień użytkownikom do dostępu do określonych zasobów i usług IT

takich jak pliki, foldery, aplikacje, bazy danych, sieci czy urządzenia. Uprawnienia mogą być nadawane indywidualnie lub za pomocą grup, które łączą użytkowników o wspólnych cechach lub potrzebach.

theme-ico

Zarządzanie hasłami użytkowników, czyli ustawianie wymagań dotyczących siły i częstotliwości zmiany haseł

a także umożliwianie użytkownikom resetowania lub zmiany haseł w razie zapomnienia lub utraty.

grafika
theme-ico

Zarządzanie grupami i politykami bezpieczeństwa użytkowników

czyli definiowanie reguł i zasad dotyczących zachowania i ograniczeń użytkowników w systemach IT, takich jak czas i miejsce logowania, poziom audytu i śledzenia aktywności, blokada konta po nieudanych próbach logowania lub po określonym czasie bezczynności.

theme-ico

Monitorowanie aktywności i zasobów użytkowników

czyli sprawdzanie i raportowanie o tym, kto, kiedy, gdzie i jak korzysta z systemów IT, jakie zasoby i usługi IT są przez nich wykorzystywane i w jakim stopniu. Monitorowanie służy do zapewnienia bezpieczeństwa, wydajności i optymalizacji kosztów infrastruktury IT.

grafika
theme-ico

Okresowy przegląd kont użytkowników i ich uprawnień

w celu ponownego oceniania i potwierdzania dostępu użytkowników lub aplikacji do określonych zasobów lub funkcji w systemie informatycznym (recertyfikacja uprawnień)

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico