ikona

Zarządzanie serwerami i oprogramowaniem na serwerach

Zarządzanie serwerami i oprogramowaniem na serwerach
theme-w-ico
theme-ico

Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie systemów operacyjnych i aplikacji serwerowych na serwerach fizycznych lub wirtualnych

czyli zapewnianie zgodności i kompatybilności serwerów z wymaganiami i standardami organizacji, a także instalowanie niezbędnych poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa.

theme-ico
grafika

Zarządzanie zasobami serwerowymi

czyli alokowanie i optymalizowanie zasobów takich jak procesor, pamięć, dysk, sieć czy zasilanie, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwerów i aplikacji na nich uruchomionych.

theme-ico

Monitorowanie wydajności i dostępności serwerów

czyli sprawdzanie i raportowanie o tym, jak szybko i sprawnie działają serwery i aplikacje na nich uruchomione, jak często i dlaczego dochodzi do przerw lub awarii w ich działaniu, a także jakie są ich parametry techniczne i środowiskowe.

grafika
theme-ico

Wykonywanie kopii zapasowych i przywracania danych na serwerach

czyli tworzenie i przechowywanie kopii danych z serwerów na nośnikach zewnętrznych lub w chmurze, a także odtwarzanie danych na serwerach w razie utraty lub uszkodzenia. Planowanie rozwoju zarządzanych platform w zakresie koniecznej pojemności i wydajności.

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico