ikona

Zarządzanie legalnością oprogramowania

Zarządzanie legalnością oprogramowania
theme-w-ico
theme-ico

Zapewnianie zgodności z prawem autorskim i licencjonowaniem oprogramowania

czyli stosowanie się do warunków i ograniczeń określonych przez twórców lub właścicieli oprogramowania, dotyczących sposobu i zakresu korzystania z oprogramowania. Zapewnianie zgodności z prawem autorskim i licencjonowaniem oprogramowania obejmuje również unikanie naruszeń prawa, takich jak kopiowanie, rozpowszechnianie lub modyfikowanie oprogramowania bez zgody lub poza zakresem licencji.

theme-ico
grafika

Zakup, rejestracja i odnawianie licencji oprogramowania

czyli nabywanie i utrzymywanie praw do korzystania z oprogramowania na określonych warunkach i czasie. Zakup, rejestracja i odnawianie licencji oprogramowania obejmuje również płacenie opłat licencyjnych, podatków i innych należności związanych z użytkowaniem oprogramowania, a także zgłaszanie i potwierdzanie posiadania licencji.

theme-ico

Kontrola legalności oprogramowania zainstalowanego na sprzęcie komputerowym

czyli sprawdzanie i raportowanie o tym, jakie oprogramowanie jest zainstalowane na sprzęcie komputerowym w organizacji, czy posiada ono ważne i odpowiednie licencje, a także czy nie jest ono nielegalne lub podejrzane. Kontrola legalności oprogramowania zainstalowanego na sprzęcie komputerowym służy do zapobiegania ryzyku kary, utraty danych lub reputacji z powodu nielegalnego lub niebezpiecznego oprogramowania.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico