ikona

Wdrożenia nowych produktów, migracja systemów, migracja lokalizacji / relokacja

Wdrożenia nowych produktów, migracja systemów, migracja lokalizacji / relokacja
theme-w-ico
theme-ico

Planowanie zmian
w infrastrukturze IT

czyli określanie celów, zakresu i harmonogramu zmian, a także analizowanie dostępnych i oczekiwanych rozwiązań IT, które mają służyć do realizacji tych zmian. Planowanie zmian w infrastrukturze IT obejmuje również sporządzanie budżetu, specyfikacji technicznych i procedur wdrożeniowych dotyczących zmian, a także ocenianie ryzyka i korzyści związanych ze zmianami.

theme-ico
grafika

Realizowanie zmian w infrastrukturze IT

czyli wykonywanie i nadzorowanie działań mających na celu wprowadzenie nowych produktów lub usług, przeniesienie systemów na nowe platformy lub wersje oprogramowania, lub zmianę lokalizacji sprzętu komputerowego. Realizowanie zmian w infrastrukturze IT obejmuje również koordynowanie i komunikację z użytkownikami, dostawcami i innymi zainteresowanymi stronami, a także rozwiązywanie problemów i awarii występujących podczas zmian.

theme-ico

Testowanie, dokumentowanie i szkolenie użytkowników dotyczące nowych rozwiązań IT

czyli sprawdzanie i potwierdzanie poprawności i jakości działania nowych produktów lub usług, przeniesionych systemów lub zmienionej lokalizacji sprzętu komputerowego. Testowanie, dokumentowanie i szkolenie użytkowników dotyczące nowych rozwiązań IT obejmuje również tworzenie i dostarczanie dokumentacji technicznej i użytkowej dotyczącej nowych rozwiązań IT, a także prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników na temat korzystania z nowych rozwiązań IT.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico