ikona

Monitoring systemów

theme-ico

Ciągłe i automatyczne sprawdzanie stanu i działania systemów komputerowych i sieciowych

czyli uruchamianie i wykonywanie testów i pomiarów na systemach IT, takich jak serwery, stacje robocze, urządzenia sieciowe czy aplikacje. Ciągłe i automatyczne sprawdzanie stanu i działania systemów komputerowych i sieciowych obejmuje również wykrywanie i zgłaszanie błędów, awarii, przeciążeń lub innych nieprawidłowości w działaniu systemów IT.

theme-ico
grafika

Zbieranie, przechowywanie i prezentacja danych o wydajności

dostępności, błędach i alarmach systemowych, czyli gromadzenie i zapisywanie danych o parametrach technicznych i środowiskowych systemów IT, takich jak zużycie procesora, pamięci, dysku, sieci czy zasilania, temperatura, wilgotność czy hałas. Zbieranie, przechowywanie i prezentacja danych o wydajności, dostępności, błędach i alarmach systemowych obejmuje również prezentowanie danych w formie tekstowej, graficznej lub tabelarycznej, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami odbiorców danych.

theme-ico

Generowanie powiadomień i raportów o anomalnych lub krytycznych sytuacjach

czyli tworzenie i wysyłanie wiadomości e-mail, SMS lub innych komunikatów do użytkowników, dostawców lub innych zainteresowanych stron, informujących o wystąpieniu lub ryzyku wystąpienia sytuacji wymagających uwagi lub interwencji w systemach IT. Generowanie powiadomień i raportów o anomalnych lub krytycznych sytuacjach obejmuje również sporządzanie i dostarczanie raportów o przyczynach, skutkach i rozwiązaniach anomalnych lub krytycznych sytuacji.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico