ikona

Administracja bazami danych

theme-ico

Tworzenie baz danych, czyli implementowanie projektu baz danych poprzez tworzenie fizycznych plików i logicznych obiektów bazy danych

takich jak tabele, kolumny, klucze, indeksy, widoki, procedury czy funkcje. Tworzenie baz danych obejmuje również wprowadzanie i importowanie danych do baz danych z różnych źródeł.

theme-ico
grafika

Zarządzanie bazami danych, czyli wykonywanie operacji na danych i obiektach bazy danych

takich jak dodawanie, modyfikowanie, usuwanie, wyszukiwanie, sortowanie czy łączenie danych. Zarządzanie bazami danych obejmuje również wykonywanie kopii zapasowych i przywracania danych, a także migrację lub replikację danych między różnymi serwerami lub chmurami.

theme-ico

Zapewnianie bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych

czyli chronienie danych przed utratą, uszkodzeniem lub nieautoryzowanym dostępem. Zapewnianie bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych obejmuje również nadawanie uprawnień użytkownikom do dostępu do określonych danych lub obiektów bazy danych, a także stosowanie mechanizmów szyfrowania, uwierzytelniania i audytu.

grafika
theme-ico

Optymalizacja wydajności i kosztów przechowywania danych

czyli poprawianie szybkości i jakości działania baz danych oraz redukcja zużycia zasobów serwerowych lub chmurowych. Optymalizacja wydajności i kosztów przechowywania danych obejmuje również analizę i monitorowanie stanu i działania baz danych, a także stosowanie technik indeksowania, partycjonowania, kompresji czy archiwizacji danych.

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico