ikona

Zarządzanie programem Security Awareness

Zarządzanie programem Security Awareness
theme-w-ico
theme-ico

Tworzenie i dostarczanie materiałów szkoleniowych, testów i ankiet

czyli przygotowywanie i udostępnianie treści edukacyjnych, które mają na celu zwiększenie wiedzy i umiejętności użytkowników w zakresie bezpieczeństwa informacyjnego. Tworzenie i dostarczanie materiałów szkoleniowych, testów i ankiet obejmuje również dostosowywanie formy i treści materiałów do poziomu i potrzeb użytkowników, a także wykorzystywanie różnych metod i narzędzi dydaktycznych, takich jak prezentacje, filmy, gry czy quizy.

theme-ico
grafika

Monitorowanie i ocenianie poziomu świadomości i zachowań użytkowników w zakresie bezpieczeństwa informacyjnego

czyli mierzenie i raportowanie o tym, jak użytkownicy postrzegają i stosują się do zasad i praktyk bezpieczeństwa informacyjnego. Monitorowanie i ocenianie poziomu świadomości i zachowań użytkowników w zakresie bezpieczeństwa informacyjnego obejmuje również analizę wyników testów i ankiet, a także identyfikację mocnych i słabych stron, sukcesów i problemów w programie Security Awareness.

theme-ico

Zarządzanie programem Security Awareness

czyli planowanie, organizowanie i koordynowanie działań związanych z programem edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa informacyjnego. Zarządzanie programem Security Awareness obejmuje również ustalanie celów, strategii i budżetu programu, a także komunikację z użytkownikami, dostawcami i innymi zainteresowanymi stronami. Zarządzanie programem Security Awareness służy do zapewnienia skuteczności i efektywności programu, a także do proponowania usprawnień lub zmian w programie.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico