ikona

Skanowanie podatności, testy penetracyjne, testy phishingowe

Skanowanie podatności, testy penetracyjne, testy phishingowe
theme-w-ico
theme-ico

Skanowanie podatności

czyli automatyczne przeszukiwanie systemów IT za pomocą specjalnych programów (skanerów podatności), które wykrywają i raportują o słabościach, błędach lub lukach w zabezpieczeniach systemów IT. Skanowanie podatności służy do identyfikacji potencjalnych zagrożeń i ryzyka dla systemów IT, a także do proponowania sposobów naprawy lub zabezpieczenia podatnych elementów.

theme-ico
grafika

Testy penetracyjne

czyli symulowane ataki na systemy IT za pomocą różnych technik i narzędzi (narzędzia do włamywania się do systemów), które próbują wykorzystać znane lub nieznane podatności w systemach IT, aby uzyskać dostęp, kontrolę lub dane z systemów IT. Testy penetracyjne służą do sprawdzenia skuteczności i odporności systemów IT na rzeczywiste ataki, a także do wykrywania nieznanych lub ukrytych podatności w systemach IT.

theme-ico

Testy phishingowe

czyli symulowane ataki na użytkowników systemów IT za pomocą fałszywych wiadomości e-mail (phishing), które próbują nakłonić użytkowników do podania swoich danych osobowych, haseł lub innych informacji poufnych, lub do kliknięcia na złośliwe linki lub załączniki. Testy phishingowe służą do sprawdzenia świadomości i zachowań użytkowników wobec zagrożeń phishingowych, a także do edukowania i szkolenia użytkowników w zakresie bezpiecznego korzystania z systemów IT.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico