ikona

Okresowe testy Disaster Recovery infrastruktury IT

Okresowe testy Disaster Recovery infrastruktury IT
theme-w-ico
theme-ico

Symulowanie awarii lub katastrofy naturalnej

czyli tworzenie i uruchamianie scenariuszy testowych, które imitują różne sytuacje kryzysowe, takie jak pożar, powódź, trzęsienie ziemi, atak hakerski czy awaria zasilania, które mogą mieć negatywny wpływ na infrastrukturę IT. Symulowanie awarii lub katastrofy naturalnej obejmuje również określanie zakresu i skali uszkodzeń infrastruktury IT oraz ocenianie ryzyka i szkód dla organizacji.

theme-ico
IT Challenge

Sprawdzanie skuteczności planów i procedur przywracania działania systemów i danych z kopii zapasowych lub z alternatywnych lokalizacji

czyli wykonywanie i weryfikowanie działań mających na celu przywrócenie normalnego funkcjonowania systemów i danych po symulowanej awarii lub katastrofie naturalnej. Sprawdzanie skuteczności planów i procedur przywracania działania systemów i danych z kopii zapasowych lub z alternatywnych lokalizacji obejmuje również sprawdzanie poprawności i spójności przywróconych systemów i danych oraz testowanie ich wydajności i dostępności.

theme-ico

Ocena czasu i kosztów odtworzenia infrastruktury IT

czyli mierzenie i raportowanie o tym, ile czasu i pieniędzy jest potrzebnych do odtworzenia infrastruktury IT po symulowanej awarii lub katastrofie naturalnej. Ocena czasu i kosztów odtworzenia infrastruktury IT obejmuje również porównywanie wyników z założeniami i celami organizacji, a także proponowanie usprawnień lub zmian w planach i procedurach Disaster Recovery.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico