ikona

Obsługa incydentów bezpieczeństwa

Obsługa incydentów bezpieczeństwa
theme-w-ico
theme-ico

Szybkie i skuteczne reagowanie na incydenty bezpieczeństwa

czyli podejmowanie natychmiastowych działań w celu zminimalizowania szkód i ryzyka związanego z incydentami bezpieczeństwa, takich jak ataki hakerskie, włamania, wirusy, szpiegostwo czy kradzież danych. Szybkie i skuteczne reagowanie na incydenty bezpieczeństwa obejmuje również komunikację z użytkownikami, dostawcami i innymi zainteresowanymi stronami, a także dokumentację i raportowanie o przebiegu i wynikach reakcji na incydenty.

theme-ico
grafika

Identyfikacja, analiza, izolacja i eliminacja źródeł zagrożeń

czyli wykrywanie i ocenianie przyczyn i skutków incydentów bezpieczeństwa, a także lokalizowanie i neutralizowanie źródeł zagrożeń, takich jak nieuprawnione osoby lub urządzenia, złośliwe oprogramowanie czy podatności systemów. Identyfikacja, analiza, izolacja i eliminacja źródeł zagrożeń obejmuje również stosowanie odpowiednich narzędzi i technik do badania i rozwiązywania problemów bezpieczeństwa.

theme-ico

Przywracanie normalnego funkcjonowania systemów i zapobieganie ponownemu wystąpieniu incydentów

czyli odtwarzanie i przywracanie danych i systemów uszkodzonych lub zmienionych przez incydenty bezpieczeństwa, a także wdrażanie środków zapobiegawczych lub naprawczych, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa i odporności systemów na przyszłe zagrożenia. Przywracanie normalnego funkcjonowania systemów i zapobieganie ponownemu wystąpieniu incydentów obejmuje również ocenę skuteczności i efektywności podjętych działań oraz proponowanie usprawnień lub zmian w systemach.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico