ikona

Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwoju systemów

Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwoju systemów
theme-w-ico
theme-ico

Analiza potrzeb i wymagań biznesowych

czyli zrozumienie celów, strategii i procesów biznesowych organizacji, a także identyfikacja potrzeb i oczekiwań użytkowników w zakresie systemów IT. Analiza potrzeb i wymagań biznesowych obejmuje również określanie priorytetów, kryteriów i wskaźników sukcesu dla systemów IT.

theme-ico
grafika

Ocena ryzyka i skuteczności obecnych rozwiązań IT

czyli badanie i ocenianie obecnego stanu i działania systemów IT w organizacji, a także identyfikacja zagrożeń, słabości, problemów lub luk w systemach IT. Ocena ryzyka i skuteczności obecnych rozwiązań IT obejmuje również analizę kosztów, korzyści i wartości dodanej systemów IT dla organizacji.

theme-ico

Proponowanie rozwiązań alternatywnych lub optymalnych

czyli przedstawianie i uzasadnianie propozycji zmian lub ulepszeń w systemach IT, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i rozwoju systemów IT w organizacji. Proponowanie rozwiązań alternatywnych lub optymalnych obejmuje również porównywanie różnych opcji i scenariuszy rozwiązań IT, a także prezentowanie zalet, wad, ryzyk i kosztów każdego z nich.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico