ikona

Backup i archiwizacja danych

Dajemy Klientom wiedzę i konkretne rozwiązania. Bierzemy odpowi edzialność za sprawne wdrożenie kompleksowych rozwiązań i codzienne wsparcie.
theme-ico

Wykonywanie kopii zapasowych danych

czyli tworzenie i zapisywanie kopii danych na nośnikach zewnętrznych lub w chmurze, w celu ochrony danych przed utratą, uszkodzeniem lub zmianą. Wykonywanie kopii zapasowych danych obejmuje również wybór odpowiedniej metody i częstotliwości wykonywania kopii zapasowych (np. pełna, przyrostowa, różnicowa), a także określanie poziomu kompresji i szyfrowania danych.

theme-ico
grafika

Przechowywanie kopii zapasowych danych

czyli zabezpieczanie i zarządzanie nośnikami zewnętrznymi lub chmurą, na których są zapisywane kopie zapasowe danych. Przechowywanie kopii zapasowych danych obejmuje również wybór odpowiedniego miejsca i sposobu przechowywania nośników lub chmury (np. sejf, magazyn, usługa online), a także monitorowanie stanu i pojemności nośników lub chmury.

theme-ico

Przywracanie danych z kopii zapasowych

czyli odtwarzanie i przywracanie danych na serwerach, stacjach roboczych, notebookach i innych urządzeniach przechowujących dane w organizacji, w razie utraty, uszkodzenia lub zmiany danych. Przywracanie danych z kopii zapasowych obejmuje również wybór odpowiedniej kopii zapasowej do przywrócenia (np. najnowsza, najstarsza, określona data), a także sprawdzanie poprawności i spójności przywróconych danych.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico