ikona

Administracja infrastrukturą bezpieczeństwa

Administracja infrastrukturą bezpieczeństwa
theme-w-ico
theme-ico

Zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa

czyli wybór, instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania, które zapewniają ochronę systemów IT przed atakami, włamaniami, wirusami, szpiegostwem czy kradzieżą danych. Zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa obejmuje również zapewnianie zgodności z normami i standardami bezpieczeństwa IT, a także instalowanie niezbędnych poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa.

theme-ico
grafika

Konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania antywirusowego, firewalla, VPN, IDS/IPS, EDR i innych narzędzi bezpieczeństwa

czyli ustawianie parametrów i funkcji oprogramowania, które skanuje, blokuje lub usuwa złośliwe oprogramowanie, filtruje ruch sieciowy lub tworzy bezpieczne połączenia między systemami IT. Konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania antywirusowego, firewalla, VPN, IDS/IPS i innych narzędzi bezpieczeństwa obejmuje również zarządzanie hasłami i uprawnieniami dostępu do oprogramowania, a także monitorowanie stanu i działania oprogramowania.

theme-ico

Monitorowanie i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa

czyli sprawdzanie i raportowanie o tym, czy występują lub wystąpiły jakieś próby lub skutki naruszenia bezpieczeństwa systemów IT przez nieuprawnione osoby lub urządzenia. Monitorowanie i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa obejmuje również identyfikację, analizę, izolację i eliminację źródeł zagrożeń, a także przywracanie normalnego funkcjonowania systemów IT i zapobieganie ponownemu wystąpieniu incydentów.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico