ikona

Tworzenie i utrzymanie witryn Sharepoint

Tworzenie i utrzymanie witryn Sharepoint
theme-w-ico
theme-ico

Projektowanie struktury, wyglądu i funkcjonalności witryn

czyli określanie celu, zakresu i odbiorców witryn, a także wybór odpowiedniego szablonu, motywu i układu dla witryn. Projektowanie struktury, wyglądu i funkcjonalności witryn obejmuje również dodawanie i konfigurowanie elementów witryny, takich jak strony, listy, biblioteki, formularze czy web części.

theme-ico
grafika

Zarządzanie treścią witryn

czyli tworzenie, edytowanie i publikowanie treści na witrynach, takich jak teksty, obrazy, filmy czy pliki. Zarządzanie treścią witryn obejmuje również organizowanie i kategoryzowanie treści za pomocą metadanych, etykiet czy słów kluczowych, a także stosowanie zasad zarządzania cyklem życia treści, takich jak wersjonowanie, zatwierdzanie czy archiwizacja.

theme-ico

Zarządzanie uprawnieniami i współpracą użytkowników

czyli nadawanie i kontrolowanie dostępu do witryn i ich elementów dla różnych grup lub osób użytkujących witryny. Zarządzanie uprawnieniami i współpracą użytkowników obejmuje również umożliwianie i ułatwianie komunikacji i współpracy między użytkownikami za pomocą narzędzi takich jak czat, komentarze, ankiety czy kalendarze.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico