excel-ico

Tworzenie i utrzymanie rozbudowanych / zautomatyzowanych arkuszy Excel

Tworzenie i utrzymanie rozbudowanych / zautomatyzowanych arkuszy Excel
theme-w-ico
theme-ico

Wprowadzanie, przetwarzanie i analizowanie danych

czyli odbieranie i rejestrowanie zgłoszeń za pomocą różnych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, czat, portal internetowy czy aplikacja mobilna. Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników obejmuje również zbieranie i weryfikowanie informacji o użytkowniku, problemie lub potrzebie, a także ustalanie priorytetu i terminu realizacji zgłoszenia.

theme-ico
grafika

Tworzenie formuł, funkcji, makr, wykresów i tabel przestawnych

czyli tworzenie i używanie zaawansowanych narzędzi i technik Excel, które automatyzują lub ułatwiają wykonywanie zadań lub prezentację danych w arkuszach Excel. Tworzenie formuł, funkcji, makr, wykresów i tabel przestawnych obejmuje również wykorzystywanie języka programowania VBA (Visual Basic for Applications) do pisania skryptów lub aplikacji działających w arkuszach Excel.

theme-ico

Utrzymywanie rozbudowanych / zautomatyzowanych arkuszy Excel

czyli aktualizowanie i poprawianie arkuszy Excel w zależności od zmian w danych lub wymaganiach użytkowników. Utrzymywanie rozbudowanych / zautomatyzowanych arkuszy Excel obejmuje również testowanie i sprawdzanie poprawności i jakości działania arkuszy Excel, a także dokumentowanie i szkolenie użytkowników dotyczące korzystania z arkuszy Excel.

grafika
theme-ico

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico