ikona

Tworzenie i utrzymanie aplikacji Power Apps, Power Automate

Tworzenie i utrzymanie aplikacji Power Apps, Power Automate
theme-w-ico
theme-ico

Tworzenie aplikacji Power Apps

czyli używanie narzędzia Power Apps Studio do projektowania interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i integracji z innymi systemami lub usługami dla aplikacji. Tworzenie aplikacji Power Apps obejmuje również wybór odpowiedniego typu aplikacji (np. kanvas, modelowa, portalowa) i źródła danych (np. SharePoint, Excel, SQL Server) dla aplikacji, a także wykorzystywanie gotowych komponentów, formuł i szablonów dla aplikacji.

theme-ico
grafika

Tworzenie przepływów Power Automate

czyli używanie narzędzia Power Automate do projektowania przepływów pracy, które automatyzują zadania i procesy biznesowe dla aplikacji. Tworzenie przepływów Power Automate obejmuje również wybór odpowiedniego typu przepływu (np. automatyczny, ręczny, zaplanowany) i wyzwalacza (np. przycisk, harmonogram, zdarzenie) dla przepływu, a także wykorzystywanie gotowych akcji, warunków i szablonów dla przepływu.

theme-ico

Testowanie aplikacji i przepływów

czyli sprawdzanie i potwierdzanie poprawności i jakości działania aplikacji i przepływów przed ich publikacją. Testowanie aplikacji i przepływów obejmuje również wykrywanie i rozwiązywanie błędów lub problemów w aplikacjach i przepływach, a także ocenianie wydajności i użyteczności aplikacji i przepływów.

grafika
theme-ico

Publikowanie i aktualizowanie aplikacji i przepływów

czyli udostępnianie i zarządzanie aplikacjami i przepływami dla użytkowników końcowych za pomocą narzędzia Power Apps lub Power Automate. Publikowanie i aktualizowanie aplikacji i przepływów obejmuje również nadawanie uprawnień dostępu do aplikacji i przepływów, a także instalowanie niezbędnych poprawek lub ulepszeń w aplikacjach i przepływach.

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico