ikona

Szkolenia

theme-ico

Automatyzacja zadań za pomocą narzędzi IT

czyli odbieranie i rejestrowanie zgłoszeń za pomocą różnych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, czat, portal internetowy czy aplikacja mobilna. Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników obejmuje również zbieranie i weryfikowanie informacji o użytkowniku, problemie lub potrzebie, a także ustalanie priorytetu i terminu realizacji zgłoszenia.

theme-ico
IT Challenge

Szkolenia z tworzenia aplikacji w środowisku poweapps

czyli udzielanie pomocy i porad użytkownikom w rozwiązywaniu problemów technicznych lub potrzeb wsparcia IT, zgodnie z procedurami i instrukcjami obsługi. Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników obejmuje również wykonywanie prostych operacji na systemach IT, takich jak resetowanie haseł, odblokowywanie kont, instalowanie oprogramowania czy konfigurowanie urządzeń.

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico