ikona

Serwis sprzętowy gwarancyjny

Serwis sprzętowy gwarancyjny
theme-w-ico
theme-ico

Realizowanie napraw serwisowych urządzeń IT zgodnie z podpisaną umową SLA

która definiuje zarówno czas warunki zgłoszenia awarii (sposób zgłoszenia, wymagane informacje, czas odpowiedzi serwisanta) jak i warunki usunięcia awarii (gwarantowany czas usunięcia awarii, przygotowania obejścia zapewniającego ciągłość pracy przedsiębiorstwa) 
theme-ico
grafika

Naprawianie lub wymienianie uszkodzonego lub niesprawnego sprzętu komputerowego lub peryferyjnego

czyli diagnozowanie i eliminowanie usterek sprzętowych, które mogą wpływać na działanie systemów IT lub jakość pracy użytkowników. Naprawa lub wymiana może odbywać się na miejscu lub w serwisie zewnętrznym, w zależności od rodzaju i stopnia uszkodzenia sprzętu. 
theme-ico

Podstawianie sprzętu zastępczego w razie awarii lub potrzeby modernizacji

czyli zapewnianie użytkownikom tymczasowego dostępu do sprzętu komputerowego lub peryferyjnego o podobnych lub lepszych parametrach, w przypadku gdy ich dotychczasowy sprzęt jest niedostępny lub nie spełnia wymagań. Podstawianie sprzętu zastępczego może być realizowane na czas naprawy, wymiany lub aktualizacji sprzętu pierwotnego. 
 
Jesteśmy zaufanym partnerem w obszarze serwisu pogwarancyjnego sprzętu IT na terenie całej Polski. Gwarantujemy nie tylko profesjonalną opiekę nad sprzętem, ale także szybki czas dostawy usług. W razie konieczności naprawy zapewniamy sprzęt zastępczy, aby można było kontynuować pracę bez zbędnych przestojów. Dzięki naszemu partnerstwu z innymi firmami, oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. 
theme-ico
grafika

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico