ikona

Data Center

DataCenter to serce każdej firmy. Tu przechowujemy dane, przetwarzamy je korzystając z zaawansowanych systemów oraz aplikacji wspierających procesy w przedsiębiorstwie. Dlatego od wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa centrum danych zależy rozwój biznesu a co za tym idzie sukces firmy. 

theme-ico

Infrastruktura hiperkonwergentna

Coraz więcej Klientów szuka sposobów na poprawę skuteczności działania, innowacyjności produktów i szybkiego ich wprowadzania na rynek. Złożoność środowiska składającego się z wielu rodzajów serwerów, systemów operacyjnych, wirtualizatorów i urządzeń pamięci masowej zwiększa koszty, komplikuje zarządzanie oraz angażuje działy IT nie pozwalając im skupić się na strategicznych projektach biznesowych.

theme-ico
zdjęcie zespołu

Rozwiązania do przechowywania danych

Dla każdej firmy największym dobrem są dane. Sposób przechowywania danych zależy w największym stopniu od rodzaju tych danych oraz celu w jakim są one przechowywane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wdrażaniu i utrzymywaniu rozwiązań IBM SVC.

theme-ico

Platformy serwerowe wysokiej dostępności

Podstawą zdecydowanej większości biznesów jest praca na danych. Ich ilość ze względu na nowoczesne technologie, jak np. Przemysł 4.0, eCommerce lub online banking jest bardzo duża i wymaga wydajnych platform serwerowych. Efektywność musi być zapewniona zarówno w zakresie przetwarzania danych jak i szybkiej komunikacji sieciowej.

zdjęcie zespołu
theme-ico

Rozwiązania wirtualizacji

Wirtualizacja jest w tej chwili jednym z najbardziej pożądanych i wykorzystywanych rozwiązań dla środowisk IT. Coraz więcej Klientów wybiera wdrożenie jej w swojej organizacji. Jest ona technologią pozwalającą na maksymalne wykorzystanie sprzętu do uruchomienia wielu systemów czy oprogramowania. Jest to możliwe dzięki systemom wirtualizacji dającym możliwość udostępnienia zasobów fizycznych serwera lub serwerów dla maszyn wirtualnych utworzonych i działających na tych zasobach.

Nasze
case study

Odkryj nasze fascynujące historie sukcesu: zapoznaj się z naszymi case study! 
theme-w-ico
arrows-b
finanse
Jak oszczędzamy koszty pracy Klienta poprzez automatyzację jego procesów za pomocą makr w arkuszach Excel 
Klient świadczy usługi w zakresie audytów, przeglądów, przekształceń oraz doradztwa finansowego dla kilkudziesięciu przedsiębiorstw. Ze względu na umowy o poufności nie możemy podać nazwy firmy.
theme-w-ico
arrows-b
Energetyka
Jak zwiększyliśmy bezpieczeństwo elektrociepłowni dzięki wdrożeniu systemu EDR
Klient posiadał oprogramowanie antywirusowe zarówno na firewall’u oraz na serwerach i stacjach roboczych w sieci wewnętrznej. Wynikła potrzeba szybszego znajdowania, wykrywania i badania zagrożeń oraz reakcji na te zagrożenia.
theme-w-ico
arrows-b
 Produkcja
Jak wdrożyliśmy system zarządzania bezpiecznymi dostępami w Grupie Kęty  
Grupa Kapitałowa składa się z 24 spółek i prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych.
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

theme-ico