26 January 2024

Zapraszamy na konferencję: 3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej

IT Challenge, jako część grupy Euvic, ma zaszczyt zaprosić Szefów Produkcji, Szefów Działów Jakości, Szefów IT i osoby zainteresowane na inspirującą konferencję “3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej“.

Zapraszamy na konferencję: 3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej
theme-w-ico
theme-ico
grafika

Konferencja, połączona ze śniadaniem, odbędzie się 7 marca 2024 roku o godz. 9:00 w Niepołomicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja będzie okazją do poznania mechanizmów i technologii zabezpieczeń dedykowanych dla sieci produkcyjnych. Zaproponujemy rozwiązania dla działów IT, które borykają się z brakami kadrowymi. Będzie to też okazja do refleksji, czy i jak użyć AI do planowania produkcji. Podczas wydarzenia zostaną omówione konkretne przypadki wdrożeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych prelegentów, udzielimy licznych wskazówek i propozycji rozwiązań!

Zapisy: https://itch.pl/rejestracja-na-konferencje-3-sposoby-na-zwiekszenie-efektywnosci-w-firmie-produkcyjnej/ 

Ilość miejsc ograniczona.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy: 721 909 925 lub biuro@itch.pl.

 

 

Do pobrania:

Zaproszenie

Agenda konferencji

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico