6 October 2023

Współpraca z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie

W czwartek (05.października), w klimatycznych murach Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie nowy rok akademicki 2023/2024 zainaugurowała Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Inauguracja roku akademickiego to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej społeczności akademickiej.

Współpraca z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie
theme-w-ico
theme-ico
zdjęcie

Dla nas to dzień rozpoczęcia współpracy ze środowiskiem naukowym. Będziemy wspierać młodzież Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie w praktycznym kształceniu, brać udział w eventach organizowanych przez środowisko akademickie, czy też wspólnie organizować wydarzenia.

Przyszłym specjalistom IT, programistom, ekspertom życzymy sukcesów naukowych i zdania wszystkich egzaminów w pierwszym terminie.

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico