12 April 2023

Szymon Salachna wicemistrzem Polski

Miło nam poinformować, że nasz kolega – Szymon Salachna został wicemistrzem Polski w Kickboxingu.

Szymon Salachna wicemistrzem Polski
theme-w-ico
theme-ico
zdjęcie z zawodów

Szymon startował w kategorii wagowej -75kg w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Full Contact. Po 2 wygranych walkach dotarł do finału gdzie musiał uznać wyższość obecnego Amatorskiego Wicemistrza Świata i Zawodowego Mistrza Świata Full Contact Jakuba Pokusy. Występ zaowocował powołaniem do Kadry Narodowej Full Contact.

Dla Szymona to 4 tytuł Wicemistrza Polski ale pierwszy w kategorii -75kg.

W latach 2014, 2015 i 2022 zdobywał tytuł Wicemistrza Polski w kategorii – 71kg.

Szymon oprócz trenowania kickboxingu i startowania w zawodach w 2017r zrobił kurs instruktora kickboxingu i otworzył własną sekcję kickboxingu w Bystrej z której pochodzi.
Zajęcia prowadzone są dla dzieci i dorosłych. Dla osób które chcą startować jak i tych, którzy chcą tylko aktywnie spędzić czas i zadbać o swoją formę fizyczną.

Największym sukcesem trenerskim są osiągnięcia zawodniczki Samanty Szczypki która w 2021r została Mistrzynią Polski w formule Kick-Light w kategorii kadet młodszy -46kg.

W zeszłym roku Samanta przeszła do wyższej kategorii wiekowej i wywalczyła 2 brązowe medale na Mistrzostwach Polski. Jeden w formule Light-Contact a drugi w formule Point-Fighting w kategorii kadet starszy -50kg.

Obecnie trwają przygotowania do Mistrzostw Polski, które odbędą się 21-23.04.2023 w Będzinie.

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico