5 July 2024

Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.

IT Challenge sp. z o.o. oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zapraszają na Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.

Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
theme-w-ico
theme-ico
grafika

Celem spotkania eksperckiego jest uświadomienie przedstawicieli branży produkcyjnej o zagrożeniach w tematyce bezpieczeństwa/cybersecurity. Ponadto uczestnicy poznają możliwości tworzenia aplikacji wykorzystując rozwiązania Microsoft.

Grupa docelowa: Przedstawiciele firm produkcyjnych, m.in. quality manager, dyrektorzy techniczni, dyrektorzy zakładów, dyrektorzy finansowi, szefowie produkcji, szefowie działów jakości, szefowie IT, inni zainteresowani tematyką spotkania.

 

Data: 26 lipca 2024 r.

Godzina: 8:30-13:00

Miejsce: PPN-T AEROPOLIS, 36-002 Jasionka 954

 

Plan spotkania:

8:30 – 8:45

Rozpoczęcie spotkania eksperckiego „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”, przedstawienie gości

 

8:45 – 9:30

Automatyzacja i digitalizacja procesów przedsiębiorstwa w oparciu o popularne narzędzia firmy Microsoft

Chcesz oszczędzić czas pracowników? Zastanawiasz się jak użyć AI do planowania produkcji? Chcesz zastąpić papierowe dokumenty aplikacjami? Potrzebujesz zautomatyzować procesy wspomagające? Podpowiemy Ci jak temu zaradzić. Stworzymy rozwiązania dedykowane pod Twoją firmę. Omówimy konkretne przykłady naszych wdrożeń. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, udzielimy Ci licznych wskazówek i propozycji rozwiązań! Prowadzący: Konrad Pogódź - Wiceprezes Zarządu, IT Challenge

 

9:30-10:00

Przerwa kawowa, networking

 

10:00-10:45

Strategie zabezpieczania infrastruktury OT przed zaawansowanymi zagrożeniami. Rozwiązania firmy Fortinet

Ile kosztuje godzina przestoju produkcji w Twojej firmie? Chcesz zminimalizować ryzyko wystąpienia nieplanowanego kosztu? Opowiemy, jak powinna wyglądać architektura sieci produkcji. Poznasz mechanizmy oraz technologie zabezpieczeń dedykowane dla sieci produkcyjnych. Dowiesz się jak monitorować i co kontrolować oraz czym monitorować, aby efektywnie i skutecznie zarządzać bezpieczeństwem w sieci produkcyjnej OT. Prowadzący: Michał Kędzierski, Fortinet Channel Systems Engineer, Fortinet

 

10:45-11:15

Przerwa kawowa, networking

 

11:15-12:00

Outsourcing selektywny jako odpowiedź na luki kompetencyjne lub braki kadrowe w zespole IT

Wdrożyłeś system IT, ale nie masz wystarczająco dużo rąk w dziale IT aby prawidłowo nim zarządzać? Zwolnił Ci się kluczowy administrator? Użytkownicy nie mogą doczekać się na reakcje działu IT? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, to ta prezentacja jest dla Ciebie. Na przykładach pokażemy, jak pomogliśmy firmom zmagającymi się z takimi wyzwaniami jak Ty! Poznasz nasze kompetencje. Dowiesz się jak zacząć! Prowadzący: Krzysztof Tyl - Prezes Zarządu, IT Challenge

 

12:00-12:20

Przerwa kawowa, networking

 

12:20-12:40

Automatyzacja i robotyzacja w MŚP - droga do Przemysłu 4.0

Uczestnicy zdobędą informacje o możliwościach finansowania inicjatyw związanych z transformacją cyfrową MŚP, w tym audyty technologiczne oraz diagnostykę dojrzałości cyfrowej oraz opracowanie mapy drogowej dla transformacji w kierunku Przemysłu 4.0.

Prowadząca: Aneta Małachowska - Ekspert z Departamentu Usług Proinnowacyjnych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

 

12:40-13:00

Podsumowanie i zakończenie spotkania

 

Zgłoszenia: https://app.evenea.pl/event/przemysl/

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico