21 November 2023

Pięć lat współpracy z Grupą Polenergia

🔌 Pięć lat niezachwianej współpracy: utrzymanie przepływu ciepła i energii! 💡
Dziś IT Challenge, jako część grupy Euvic, ma zaszczyt świętować pięć lat niezachwianej współpracy z Grupa Polenergia, kluczowym graczem w branży energetycznej. Od pół dekady nasze partnerstwo odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego działania infrastruktury sieciowej, infrastruktury serwerowej i systemów operacyjnych serwerów.

Pięć lat współpracy z Grupą Polenergia
theme-w-ico
theme-ico
grafika

🔧 Strażnicy Efektywności
Grupa Polenergia powierzyła nam misję kluczową dla ich działalności – utrzymanie integralności, niezawodności i wydajności infrastruktury technicznej. Nie jesteśmy tylko usługodawcami; jesteśmy partnerami w dążeniu do płynnej, bezpiecznej i niezawodnej produkcji energii.

📊 Podróż oparta na danych
Nasza współpraca to podróż oparta na danych i wiedzy specjalistycznej. Co tydzień rozwiązujemy wspólnie kilka skomplikowanych problemów, oferując doradztwo i przeprowadzając szczegółowe wizyty kontrolne. Rezultat: raport z przeglądu infrastruktury, który wytycza drogę do utrzymania ciągłej wydajności i doskonałości.

🤝 Partnerstwo od lat
W ciągu pięciu lat spędziliśmy razem ponad 500 godzin na spotkaniach, analizach i wspólnych działaniach. Każda spędzona chwila była inwestycją w sukces naszego partnerstwa i niezakłócone, bezpieczne dostawy ciepła i energii do odbiorców.

🚨 Natychmiastowa reakcja: nasza obietnica
W energetyce czas jest najważniejszy. Dlatego gwarantujemy natychmiastową reakcję na każdą awarię systemu. Rozumiemy kluczowe znaczenie szybkiej reakcji, aby uchronić kontynuację działań od zakłóceń.

🙌 Głębokie poczucie wdzięczności
Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność Grupa Polenergia za zaufanie, partnerstwo i możliwość przyczynienia się do ich sukcesu. Składamy również podziękowania naszemu oddanemu zespołowi, którego wiedza i zaangażowanie były siłą napędową tej pięcioletniej podróży.

Patrząc w przyszłość, nasze dążenie do doskonałości pozostaje niezachwiane. Przed nami kolejne lata wspólnych wyzwań, innowacyjnych rozwiązań i zagwarantowania niezakłóconych dostaw energii do odbiorców. 💡🔌👏 #5YearsOfPartnership#EnergyEfficiency#UninterruptedService

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico