16 June 2023

Jak dobrać macierz? Pobierz nasz kalkulator!

W czerwcu, wspólnie z naszym partnerem – firmą IBM, przygotowaliśmy kalkulator Jakdobracmacierz umożliwiający przeprowadzenie szybkiej analizy ułatwiającej wybór konfiguracji macierzy typu Flash.

Jak dobrać macierz? Pobierz nasz kalkulator!
theme-w-ico
theme-ico
grafika

Kalkulator dostępny jest na stronie www.jakdobracmacierz.pl

Określając oczekiwaną pojemność, przepustowość i wydajność planowanej macierzy dostaniemy w odpowiedzi nie tylko możliwe konfiguracje macierzy FlashSystem, ale również jej zapotrzebowanie na moc, potrzebne miejsce w szafie a także szacunkową cenę.

Zapraszamy do korzystania z tego narzędzia.

Na stronie oprócz kalkulatora można również znaleźć case study przedstawiające jak dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej macierzy flash zwiększyliśmy wydajność systemu wykonywania kopii zapasowych.

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico