12 February 2024

IT CHALLENGE wspiera młodych sportowcór z Beskid Dragon!

Z radością ogłaszamy nasze zaangażowanie w rozwój utalentowanych młodych sportowców z Beskid Dragon, pasjonujących się kick-boxingiem! Dla nich sport to nie tylko hobby, to droga do samodoskonalenia, zdrowego stylu życia i pokonywania własnych ograniczeń.

IT CHALLENGE wspiera młodych sportowcór z Beskid Dragon!
theme-w-ico
theme-ico
zdjęcie

👏 W ramach naszego zaangażowania, z dumą ogłaszamy, że IT Challenge zakupiło nowe stroje dla zawodników. To nie tylko symbol jedności, ale także wyraz naszego poparcia dla ich ciężkiej pracy i determinacji.

🏅 Co więcej, w ostatnim czasie nasi młodzi sportowcy zdobyli aż 63 medale (w tym: 24 złote oraz 9 srebrnych), co świadczy o ich wyjątkowym zaangażowaniu i umiejętnościach! Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego sportowego sukcesu i wspierać rozwój lokalnej młodzieży.

💪 Szymonowi, naszemu wieloletniemu pracownikowi, trenerowi Beskid Dragon, życzymy dalszych sukcesów i wielu zdobytych medali! 🏅🏆

Pozostałe
aktualności

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy  integralność, poufność i dostępność danych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami z życia IT Challenge. 

arrows-ico-wh
Śniadanie eksperckie AEROPOLIS powered by IT Challenge sp. z o.o.
arrows-ico-wh
Spotkanie Eksperckie – „3 sposoby na zwiększenie efektywności w firmie produkcyjnej”
arrows-ico-wh
Nowe logo i nowa strona – IT Challenge w nowej odsłonie!
theme-w-ico
theme-ico

Poznajmy się
i porozmawiajmy!

arrows-b

Skontaktuj się z nami i otwórz drzwi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, dostosować ofertę do Twoich potrzeb i wesprzeć Cię w osiągnięciu sukcesu.

Wykorzystaj potencjał technologii już dziś, by zwiększyć efektywność, rozwijać biznes i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

zdjęcie zarządu
theme-ico